“Відчуваю твоє кохання“: Олена Зеленська ніжно привітала чоловіка у день його 44-річчя

Володимир Зеленський сьогодні, 25 січня, відзначає день народження. Президенту України виповнюється 44 роки. Однією з перших у соціальних мережах главу держави привітала його чудова дружина.

“Відчуваю твоє кохання“: Олена Зеленська ніжно привітала чоловіка у день його 44-річчя - today.ua

В офіційному обліковому записі першої леді України з'явилося чорно-біле фото, зроблене на одному з недавніх заходів. У центрі кадру в оточенні інших людей з'явився ексактор студії "Квартал 95", який одягнений у смокінг, білу сорочку та краватку-метелик. Він тримає в руках келих шампанського, а на його обличчі помітна ніжна усмішка і сповнений кохання погляд, спрямований уперед.

"Знаєш, я впевнена, що на цьому фото ти дивишся на мене… Тому що ти завжди так на мене дивишся… Я бажаю кожній жінці таких поглядів. Так дивляться лише ті, хто щиро кохає. Я завжди відчуваю твоє кохання. Поки ти так дивишся, я нічого не боюся. Дивися! Будь ласка, дивися! У нас іще все попереду. Тому бережи себе. Ми маємо все намріяне втілити разом. З днем народження, коханий! Обіцяю дивитися на тебе у відповідь. Так само. Завжди!" – ніжно зазначила у публікації Олена Зеленська.

До привітань приєдналися численні підписники першої леді, а також зірки, включаючи дружину Дмитра Монатика. "З іменинником Вас. Взаємності у всьому, і як чудово ви написали, дай Боже так і буде", - зазначила Ірина в коментарях.

Нагадаємо, Олена Зеленська з дітьми побувала у теплих краях та відпочила на Сейшельських островах.