“Оскар-2021“: хто став переможцем престижної кінопремії

Ось і стало відомо, хто ж заслужив статуетку престижної премії "Оскар-2021". Оголошено лауреатів, названі кращі актори й актриси, режисери, сценаристи та працівники знімальної групи.

“Оскар-2021“: хто став переможцем престижної кінопремії - today.ua

Премія "Оскар" у 2021 році пройшла в дуже цікавому форматі. Церемонію проводили в двох місцях, а зйомку вели в стилі "фільм про фільм". У зірок брали інтерв'ю спочатку заходу та після. Всі гості напередодні здали тести на коронавірус, а також носили засоби індивідуального захисту. Хтось зміг особисто прибути на червону доріжку, а хтось чекав дзвінка біля комп'ютера.

Кращим актором, на думку Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук, став Ентоні Хопкінс за його роль в картині "Батько". Для 82-річного актора це вже друга статуетка. На жаль, він не зміг приїхати на церемонію нагородження. На подив, актор і не зв'язався по відеозв'язку.


За фільм "Батько" "Оскар" також отримав Крістофер Хемптон в номінації "Кращий адаптований сценарій".

Кращою актрисою визнана Френсіс Макдорманд за роль в картині "Земля кочівників".


Другий раз в історії премії "Оскар" в номінації "Кращий фільм" перемогла картина жінки-режисера. Американка Хлої Чжао китайського походження виграла статуетку за свою картину "Земля кочівників", а також названа кращим режисером.

Ще одна жінка завоювала статуетку "Оскар-2021". Вагітна Еміральда Феннел стала найкращим сценаристом за картину "Дівчина, що подає надії". Отримуючи премію, вона зазначила, що не готувала ніякої мови, оскільки і не сподівалася перемогти.

Данський кінорежисер Томас Вінтерберг забрав додому статуетку в номінації "Кращий фільм іноземною мовою". Картину "Ще по одній" він зняв в пам'ять про свою покійну дочку, яка загинула в автокатастрофі.

Кращим актором і актрисою другого плану стали Деніел Калуя (фільм "Юда і чорний месія") і Юн Е-джон (фільм "Мінар") відповідно.

А ось найкращим мультфільмом, за версією Академії кіномистецтва і науки, стала робота Pixar "Душа".


Нагадаємо, дочка Ольги Сумської прикрасила червону доріжку зі своїм красенем-чоловіком. Парочка з'явилася на Московському кінофестивалі разом з іншими російськими та зарубіжними знаменитостями.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua