“Особливо боляче“: Тіна Кароль у чорному вбранні відвідала службу Папи Римського у Ватикані

У рамках благодійного туру європейськими містами українська співачка Тіна Кароль опинилася в Римі. Також артистка побувала у Ватикані на службі Папи Римського. Зірка зізналася, що їй було дуже боляче молитися, коли в Україні гине стільки людей і знищуються церкви.

“Особливо боляче“: Тіна Кароль у чорному вбранні відвідала службу Папи Римського у Ватикані - today.ua

У Мережі з'явилися фотографії виконавиці з Італії. Відігравши сольний концерт у Римі, який пройшов з аншлагом, Тіна Кароль вирушила до Ватикану. Щоб помолитися за Україну, зірка прийшла до Собору Святого Петра на святкову службу Папи Римського з нагоди католицької Святої Трійці.

"Особливо боляче звертатися до Бога в той момент, коли церкви в Україні бомбить і повністю спалює російський ворог. Війна служить лише інтересам пітьми. Але Господь подарував людству надію, саме нею сповнений український народ на своєму героїчному шляху до перемоги", - наголосила артистка.

“Особливо боляче“: Тіна Кароль у чорному вбранні відвідала службу Папи Римського у Ватикані На селфі, яким зірка поділилася з шанувальниками, Тіна Кароль постала чи то в чорній блузі, чи то в чорній сукні. Вона прибрала волосся у хвіст і покрила голову хусткою. Артистка практично відмовилася від макіяжу, нанісши лише на губи помаду природного відтінку. “Особливо боляче“: Тіна Кароль у чорному вбранні відвідала службу Папи Римського у Ватикані Також співачка зустрілася із послом України при Святому Престолі Андрієм Юрашом. Вона прогулялася разом з ним садами Ватикану. Для прогулянки зірка обрала стильний образ тотал-джинс – вузькі джинси, темно-синій топ або боді, джинсову оверсайз сорочку і симпатичні туфлі Мері Джейн. “Особливо боляче“: Тіна Кароль у чорному вбранні відвідала службу Папи Римського у Ватикані Нагадаємо, схудла Санта Дімопулос показала фото з України: "Без зупинок летіла додому".