Як випрати пуховик у машинці, щоб не зіпсувати улюблену річ

Автор: Анастасия Березовская

При думці про те, що настав час випрати пуховик, у багатьох починається паніка, адже нікому не хотілося б зіпсувати улюблену, та й таку необхідну річ. Незалежно від наповнювача – чи то пух, чи синтетичний матеріал, закинути куртку чи пальто у пральну машинку – можна, і навіть потрібно! А як це зробити, щоб не зіпсувати річ, ми зараз розповімо.

Як випрати пуховик у машинці, щоб не зіпсувати улюблену річ - today.ua

Якщо на вашій куртці або пальто-пуховику є натуральне хутро, його потрібно зняти. Якщо ж такої можливості немає, то річ треба віддавати в хімчистку.

Перед тим, як відправити річ у пральну машину, перевірте всі кишені на наявність копійок, папірців та цукерок. Застебніть блискавку та всі кишені.

Якщо на пральній машинці немає режиму для прання пуховиків, то підійде або "Ручне прання", або "Делікатний" режим. Також важливо, щоб температура води була не вищою за 30 градусів.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

Важливо – завантажуйте в машинку лише один верхній одяг. Також можна всередину покласти махровий рушник (який точно не линяє!), щоб куртка не "роздувалася" під час прання.

Для того, щоб пух не скатався і не збився, достатньо в машинку додати 3-4 тенісні м'ячі або спеціальні кульки для прання, які не мають кольорового покриття.

Як випрати пуховик у машинці, щоб не зіпсувати улюблену річ Не використовуйте миючі засоби з відбілювачем, а тільки рідкі синтетичні миючі засоби. Перший раз можна випрати пуховик без віджиму, щоб річ зайвий раз не піддавати навантаженню. А віджати після другого полоскання, щоб добре вимити миючий засіб.

Не ставте максимальний режим віджиму – 600-800 оборотів буде достатньо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після прання річ потрібно розстебнути, струсити кілька разів і повісити на плічка. Не сушіть пуховик з пером біля джерела тепла (батареї, печі або каміна), інакше пух стане ламким і не утримуватиме тепло. Важливо, щоб у приміщенні було тепло, інакше через довге сушіння натуральний матеріал усередині може почати псуватися і гнити.

Нагадаємо, названі наймодніші жіночі пуховики у 2022 році: три моделі верхнього одягу, які підходять усім.