Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки

Катерина Кухар з чоловіком і дітьми закінчують свою казкову відпустку на райських островах. Зірка демонструвала красу вілли, в якій вона зупинилася з чоловіком і дітьми; пейзажі, які їх оточують; і розповідала про місцеві забави. Найбільше шанувальники були раді бачити знімки підросшої дочки - Настя підкорила серця публіки. Фанати прийшли до висновку, що дівчинка - копія свого зоряного батька.

Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм прима-балерина української опери опублікувала кілька фотографій своєї красивої дочки. Дівчинка зображена в різнобарвному купальнику на тлі Індійського океану, а її волосся прикрашає ніжна тропічна квітка.

«Моя маленька дослідниця! Так їй йде це вічне літо ...», - підписала публікацію Катерина Кухар.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

Шанувальники розділилися на два фронти: одні відзначають, що дівчинка - копія мами, а більшість впевнені, що Настя дуже схожа на батька - артиста балету Олександра Стоянова.

«Сашина копірочка», «Яка Настюша красуня», «Маленька Володарка сердець», «Ой! Так це ж маленький Стоянов Олександр!», «Батькова дочка», «Яке ніжне дитя. Для таких натур, як Ваша донечка, це просто рай», - пишуть в коментарях прихильники.

Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки Нагадаємо, Катерина Кухар поділилася з відпочинку на Мальдівах фотографією з пляжу. Романтичний знімок також опублікував чоловік танцівниці. Прима-балерина в віці 39 років має чудовий вигляд - як витончена юна дівчина.