“Парад фріків“: дочка Олі Полякової показала своїх друзів

Дочка Олі Полякової неприємно здивувала своїх фоловерів тим, з ким вона проводить свій час. Друзів Маші громадськість назвала фріками, здивувавшись, як її мама відпускає дівчинку в таку компанію.

“Парад фріків“: дочка Олі Полякової показала своїх друзів - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм 16-річна дочка успішної української співачки опублікувала фото своїх друзів. В основному це молоді блогери і блогерши, які розкрутилися на таких платформах, як Інстаграм, YouTube і ТікТок. З ними вона проводить дуже багато часу на різних тусовках і навіть знімає відео, пробуючи себе як актриса.

Серед її друзів юна модель Міла Маханець, блогери Євген Тесленко, Микита Чебанов, а також 32-річна Анастасія Покрещук - українка з найбільшими вилицями в світі. Настільки різношерста і яскрава компанія справила враження на підписників старшої дочки Олі Полякової. Публіка прийшла в жах від того, з ким дружить Маша.

Сама дівчинка-підліток на фото була одягнена досить зухвало, ще й надівши вуха ельфа.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Maria Polyakova (@mashapolyakova)

"Парад фріків якийсь", "А що це за з рожевими волоссям і жахливими вилицями?", "Люди! Що за тварина схопило маленьку дівчинку ??", "Скинь ти ці вуха тупорилі, ти, звичайно, з ними сама на себе не схожа", "Що за фігня у рожевої на фейсі?", "Що це за опудало силіконове?", "Господи, а що у дівчини з обличчям, це жах якийсь", "Найменша дівчинка виглядає старше всіх. Але, викликає це тільки почуття жалості", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, дочка Олі Полякової з каре і блакитним волоссям похвалилася новим образом.