Партнер Євгенії Власової по “Танцях з зірками“ потрапив у ДТП

Український танцюрист Макс Леонов перелякав своїх фанатів, опублікувавши фото свого розбитого авто. Переможець "Танці з зірками" 2020-го року розповів, що з ним сталося.

Партнер Євгенії Власової по “Танцях з зірками“ потрапив у ДТП - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз хореограф опублікував знімок, зроблений на дорозі. Його розкішна чорна беха припаркована по лівій смузі дороги у відбійника. Удар припав спереду з боку водія. З огляду на те, що на зустрічну полосу вилетіти ніхто не міг, Макс Леонов міг не впоратися з керуванням і влетіти в огорожу, його також могли підрізати або він в'їхав в машину, що різко загальмувала попереду.

Подробиць своїм шанувальникам партнер Євгенії Власової в новому сезоні танцювального шоу не дав. Пізніше він повідомив, що з ним все в порядку. Партнер Євгенії Власової по “Танцях з зірками“ потрапив у ДТП

"Вибачте за шок-контент серед білого дня. Всі живі, всі здорові. Це найголовніше. Любіть життя, це саме кайфово, що у нас є", - підкреслив хореограф.

Євгенія Власова і Макс Леонов все ще борються в шоу "Танці з зірками". Вони тримають середню планку і завжди опиняються в середині турнірної таблиці. Наприклад, на тому тижні, за оцінками суддів, пара набрала 32 бали. Кращими стали Артур Логай і Анна Кареліна з 37-ма балами. Дмитро Каднай і Аліна Лі впевнено тримаються в лідерах, опиняючись в трійці кращих.

Нагадаємо, ведуча "Танці з зірками" зізналася, чому зайняла місце Тіни Кароль на проєкті.