Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких чекають неприємності в травні

Астролог Павло Глоба попереджає чотири знаки Зодіаку про те, що в травні 2021 року їх чекають великі проблеми. Експерт розповів, з якого фронту накинуться труднощі, і як їх можна розв'язати.

Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких чекають неприємності в травні - today.ua

Телець

Людям, народженим під цим знаком Зодіаку, астролог рекомендує уважно звернути увагу на своє спілкування з оточуючими людьми. Адже вони ризикують потрапити під вплив маніпулятора і танцювати під його дудку, навіть не підозрюючи цього. Щоб уникнути проблем, краще не зближуватися з незнайомими людьми, а також не залишати межі рідного міста.

Близнюки

Народжені під знаком Близнюків люди ризикують зіткнутися з проблемами зі здоров'ям. Щоб уникнути цього, Павло Глоба радить відмовитися від надмірних навантажень, зменшити кількість тренувань в спортзалі, а також відмовитися від підробітку і нових справ. Адже Близнюкам загрожує надмірна перевтома, через що дадуть про себе знати хронічні або нові хвороби.

Рак

У травні Раки можуть зіткнутися з недоброзичливцями і дуже неприємними людьми, які спробують вибити їх з колії. Астролог радить не приймати все близько до серця, максимально намагатися уникати конфлікту і завжди йти на компроміс.

Діва

Загалом, для Дів травень досить сприятливий місяць, але вони можуть зіткнутися з неприємностями в період з 23 по 28 число. Глоба радить придивитися до оточуючих і бути уважніше в спілкуванні.

Нагадаємо, астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким в травні пощастить зустріти свою справжню любов.

ДЖЕРЕЛОprofile.ru