Пельмені з божественним смаком: названі два секретні інгредієнти, які за старих часів додавали в начинку для соковитості

Автор: Шевченко Лилия

Пельмені з м'ясним фаршем - одна з найпопулярніших страв, яку можна купити в магазині у вигляді напівфабрикатів або приготувати самостійно. Якщо додати в начинку два секретні інгредієнти, то пельмені вийдуть дуже соковитими та ніжними.

Пельмені з божественним смаком: названі два секретні інгредієнти, які за старих часів додавали в начинку для соковитості - today.ua

Традиційно начинку для пельменів кладуть перемелену на м'ясорубці свинину, яловичину або курку. Додатково у фарш додають подрібнену цибулю і пропущену через прес часник. Про сіль і мелений чорний перець теж усі знають, їх кладуть у начинку для пельменів до смаку.

Також нерідко господині приправляють фарш рубаною зеленню та улюбленими прянощами. Але це вже сучасні рецепти приготування пельменів, у яких втрачені старовинні секрети.

У давнину слов'янські народи готували пельмені з яловичого, свинячого та курячого м'яса, але до них обов'язково додавали жменю рибного фаршу. Цей інгредієнт надає начинці ніжності та соковитості. Пельмені з божественним смаком: названі два секретні інгредієнти, які за старих часів додавали в начинку для соковитості Коли фарш вже практично готовий, у нього наливали трохи... чаю. Для цього заварювали дві чайні ложки заварки чорного чаю у склянці окропу. Давали настоятися та охолоджували. Перед додаванням начинку для пельменів проціджений чай поміщали на 5-10 хвилин в морозилку.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Додавання крижаної рідини до фаршу для пельменів потрібно приблизно 2-3 ст. л. на кілограм начинки. Це зробить готові пельмені набагато смачнішими та ароматнішими.

Дізнайтеся також, які секретні інгредієнти слід додати до голубців, щоб вони не розвалювалися і вийшли соковитими.

Головне