“Перед весіллям треба“: Аліна Гросу порадувала романтичним фото з нареченим на сіннику

Аліна Гросу пережила непрості стосунки у минулому. Після багаторічних відносин вона вийшла заміж за московського бізнесмена, з яким розлучилася через кілька місяців. Пережити розрив їй допоміг знайомий її колишнього чоловіка, російський актор Роман Полянський, з яким вона тепер має серйозні стосунки.

“Перед весіллям треба“: Аліна Гросу порадувала романтичним фото з нареченим на сіннику - today.ua

Разом закохані вже близько півтора року. Зрідка фанатів Аліна Гросу радує спільними фотознімками, розчулюючи тією ідилією, ніжністю та пристрастю, яку зірки відчувають один до одного. Вони вже кілька разів вирушали в романтичну подорож, а зараз перебуває в Буковелі, звідки тішать спільними знімками.

«А це ми на сіннику. Тут, виявляється, м'яко та тепло», - зазначила Аліна Гросу.

У кадрі співачка та актор постали справді на сіннику. Українська артистка виглядала чудово у синіх джинсах, зимових кросівках, штучній шубці, з шарфом на шиї та у сонцезахисних окулярах. Роман виглядав комфортно в джинсах, черевиках, дутому жилеті та в'язаному кардигані.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від GROSU (@alina_grosu)

"Там діти опиняються", "Які ви класні, люблю обох", "Ви неймовірна пара", "Ви супер, випромінюєте тепло та щастя", "Які ви гармонійні, теплі та ніжні", "Дуже тут гарненька, ніжна, справжня", "Супер фото, дуже приємно дивитися, гірко молодим тричі", "Правильно, перед весіллям треба сходити на сінник", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Аліна Гросу показала домашнє фото з молодшим на 22 роки братом: "Моє маленьке кохання".