“Переріс у відносини“: Злата Огнєвіч розповіла про курортний роман після поїздки до Африки

Злата Огнєвіч провела кілька днів в Африці. На спекотний континент виконавиця вирушила на самоті, принаймні, вона нікого не показувала поруч із собою та робила фото на селфі палку. Там вона відсвяткувала свій день народження та отримала масу приємних вражень.

“Переріс у відносини“: Злата Огнєвіч розповіла про курортний роман після поїздки до Африки - today.ua

Повернувшись додому до холодного Києва, Злата Огнєвіч приступила до роботи. Також вона не забула про своїх підписників та ініціювала відповіді на запитання в Інстаграм. Один із шанувальників поцікавився, чи бували в житті зірки курортні романи, на що екс-"Холостячка" відповіла:

"Так! І такий роман переріс у відносини довжиною понад 3 роки".

Також один із фоловерів вирішив з'ясувати, які ж стосунки після реаліті-шоу пов'язують Злату Огнєвіч та Максима Тарапату. Шанувальники підозрювали, що чоловік поїхав разом зі співачкою до Африки, але поки вона постила літні знімки, він показував сніговий Київ. “Переріс у відносини“: Злата Огнєвіч розповіла про курортний роман після поїздки до Африки

"Справжня дружба, яка тільки може бути між чоловіком та жінкою. А ви всі знаєте, наскільки Макс крутий", - зауважила Злата Огнєвіч, поділившись фотографією, на якій позує разом із учасником "Холостячка-2".

Нагадаємо, Злата Огнєвіч у рожевому бікіні показала нові тату із Занзібара: "Я перебуваю з манго та океану".