Переломна дата у травні: астролог розповіла, коли все зміниться на краще

Відомий астролог Анжела Перл назвала важливу переломну дату для всіх людей. За словами фахівця, 11 травня 2022 року планета везіння Юпітер має увійти в знак Овна.

Переломна дата у травні: астролог розповіла, коли все зміниться на краще - today.ua

Експерт зазначила, що Юпітер в Овні перебуватиме у період з 11 травня до 29 жовтня. Перл уточнила, що знак Овна асоціюється з незалежністю, розширенням, ініціативністю, лідерством та самодостатністю. Вона вказала, що за Юпітером завжди легше щось починати. Овен символізує ідеї та роботу головного мозку. Ви можете змінити сферу діяльності та почати займатися розумовою працею.

«Юпітер - глобальна планета, це коли ви дозволяєте заявити про себе, про свої бажання та амбіції», - наголосила Анжела Перл на своєму YouTube-каналі.

У зазначений період люди будуть з ентузіазмом шукати сенсу життя і свого місця в ньому. Багато хто спробує «залікувати свої рани», позбутися примар минулого і впевнено рухатися вперед, до нових звершень. Перл зробила приємний прогноз самотнім людям. Вона запевнила, що на них чекають нові знайомства та приємні зустрічі.

Нагадаємо, раніше астролог розповіла, що чекає на Україну до 9 травня.

ДЖЕРЕЛОunian.net