“Перші зйомки“: Камалія з'явилася на публіці після тяжкої хвороби

Найбагатша співачка Камалія нарешті вийшла на зв'язок із шанувальниками. Артистка при повному параді з'явилася на публіці, повідомивши, що майже через 4 тижні хвороби повернулася до роботи.

“Перші зйомки“: Камалія з'явилася на публіці після тяжкої хвороби - today.ua

19 січня відома українська співачка та дружина пакистанського мільярдера повідомила фанатам, що їй стало дуже погано. Після канікул у Лапландії Камалія підхопила не лише грип, а й коронавірус, що в медицині назвали як флурона. Хвороба далася тяжко виконавиці - кілька днів у неї трималася висока температура, її нудило, знобило, у результаті у неї діагностували цілий букет ускладнень, включаючи запалення легень, гайморит та синусит. В якийсь момент зірку навіть довелося госпіталізувати.

Весь цей час Камалія залишалася на позитиві, виходила на зв'язок із шанувальниками, зауважуючи, що незабаром обов'язково повернеться до роботи. На щастя, так і сталося.

В особистому обліковому записі в Інстаграм зірка українського шоубізнесу опублікувала відео зі студії, де відбуваються зйомки. У кадрі Камалія постала в облягаючій сукні гірчичного відтінку з цікавою лінією коміра. Волосся співачка уложила в гарний гладкий хвіст, а також нанесла яскравий макіяж з акцентом на очах. Щоб уся увага була прикута до її обличчя, артистка одягла довгі сережки. “Перші зйомки“: Камалія з'явилася на публіці після тяжкої хвороби

"Перші зйомки після хвороби. Нарешті!" - натхненно відзначила Камалія.

Нагадаємо, Камалія розповіла про ускладнення після флурони: "Запалення легень, гайморит та синусит".