“Вперше бачу таке кохання“: колишній чоловік Ані Лорак із нареченою запалив у столичному клубі

Колишній чоловік Ані Лорак та його наречена Лілія близькі до того, щоб зв'язати себе узами шлюбу. Шанувальники чекають цього дня з нетерпінням, а закохані почали дедалі частіше ділитися з ними своїми фото та відео.

“Вперше бачу таке кохання“: колишній чоловік Ані Лорак із нареченою запалив у столичному клубі - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Мурат Налчаджіоглу опублікував рідкісне спільне фото зі своєю молодою коханою. У кадрі колишній чоловік Ані Лорак зображений у джинсах, футболці з принтом та товстим ланцюгом на шиї. На руках у нього сидить 25-річна Лілія, яка працює візажистом у Києві. Вона одягнена в облягаючі джинси та укорочений топ із довгими рукавами. Свій образ красуня завершила брендовим поясом, годинником, розпустила волосся та нанесла яскравий макіяж.

Пара разом відвідала день народження друзів у столичному нічному клубі. Мурат і Лілія влаштували гарячі танці і підкорили присутніх. “Вперше бачу таке кохання“: колишній чоловік Ані Лорак із нареченою запалив у столичному клубі

"Це як ми, тільки вони нереальні! Я вперше бачу таке кохання з боку", - відзначають друзі закоханих.

“Вперше бачу таке кохання“: колишній чоловік Ані Лорак із нареченою запалив у столичному клубі Зустрічатися турецький бізнесмен із візажистом почав за кілька місяців після розлучення з Ані Лорак, хоча ходили чутки, що Мурат крутив роман із Лілією до оформлення документів. На якийсь період у 2020 році закохані розійшлися, але потім все ж таки змогли вирішити всі свої проблеми та відновити стосунки, які призвели до заручин.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак здійснив давню мрію своєї молодої нареченої.