Вийшов перший трейлер “Свати-7“: що чекає на глядачів у новому сезоні

Нарешті, дочекалися! Світ побачив перший офіційний трейлер сьомого і останнього сезону популярного українського комедійного серіалу "Свати".

Вийшов перший трейлер “Свати-7“: що чекає на глядачів у новому сезоні - today.ua

Радісними новинами і рідкісним фото зі зйомок поділилася одна з героїнь проєкту, українська актриса театру і кіно Анна Кошмал. В особистому акаунті в Інстаграм вона опублікувала знімок, який зроблений під час застілля, мабуть, коли актори відзначали закінчення зйомок. У кадрі з'явилася чарівна Тетяна Кравченко, яка зіграла роль Валентини, і Федір Добронравов, він же Іван.

"Ну що ... дочекалися !!! Уже скоро! На 1+1!" - зазначила Анна Кошмал.

Вийшов перший трейлер “Свати-7“: що чекає на глядачів у новому сезоні А на YouTube з'явився довгоочікуваний трейлер, в якому можна побачити всіх улюблених героїв: і Валюху, і Івана, і Олю, і Жеку, і Митяя.

"Сватики! А ось бомбічна новина! Свати-7. Офіційний трейлер. Свати повертаються! На ваші екрани. Довгоочікувана прем'єра вже зовсім скоро! Віримо і чекаємо!" - йдеться в публікації.

Попри те, що дата виходу останнього сезону серіалу не розкривається, відомо, що він вийде в кінці жовтня - початку листопада. Сюжет розповість про те, як в своїх фантазіях герої переносяться в XIX століття, де ведуть життя поміщиків. В одному з епізодів глядачі побачать Валю і Івана в юності.


Нагадаємо, Людмила Артем'єва, яка зіграла в "Сватах" роль Ольги Ковальової, завершила свою акторську кар'єру.