“Пісня просто шедевр“: новий трек Аліни Гросу спричинив фурор в українському шоу-бізнесі

Популярна українська співачка та актриса Аліна Гросу випустила нову запальну пісню, слова до якої написала сама. Шанувальники артистки захопилися композицією і вже встигли завантажити у свої плейлисти.

“Пісня просто шедевр“: новий трек Аліни Гросу спричинив фурор в українському шоу-бізнесі - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм Аліна Гросу розповіла, що текст до своєї нової пісні "Віскі" вона написала десять років тому. Весь цей час композиція чекала свого часу, який настав лютому 2022 року.

"Моє кохання ? Моя душа ? Пісня, яку ми разом з вами чекаємо, як ніяку іншу ? Пісня, яку я написала 10 років тому і вона нарешті готова вийти із сутінку і з полону моїх демок", - поділилася емоціями Аліна Гросу в соц мережі.

Шанувальникам нова композиція "Віскі" чомусь одразу нагадала пісню репера Серьоги "Чорний бумер". Варто зазначити, що більшість фоловерів сторінки Аліни Гросу в захваті від пісні і вже активно завантажують новий трек про страждання дівчини від нерозділеного кохання до чоловіка-ловеласа.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від GROSU (@alina_grosu)

"Чорний бумер 1000%", "Пісня "Віскі" мені дуже сподобалася???❤", "Аліночко, дякую за класну пісню! У мене купа Ваших пісень ВК і ця поповнила колекцію. Ви, як завжди, на висоті! З прем'єрою ! ??", "Слухаю вже раз 10-й ?", "Пісня класна, мені сподобалася, вже скачала".

Нагадаємо, раніше Аліна Гросу у відвертому рожевому боді показала тонку талію та стрункі ніжки. Шанувальники пишуть захоплені коментарі.