Співачка Гайтана вперше відвела доньку в дитячий садочок

Українська співачка Гайтана поділилася з шанувальниками дуже хорошими новинами. Доля піднесла виконавиці три чудових "сюрпризи".

Співачка Гайтана вперше відвела доньку в дитячий садочок - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм Гайтана опублікувала новий чудовий пост. На фото виконавиця відображена в чорному брючному костюмі з блискучої тонкої тканини. Завершила свій образ співачка сріблястими туфлями на високій шпильці. Гайтана позувала для знімка на дивані, її обличчя осяває легка усмішка.

У коментарі до фотографії Гайтана розповіла про три "сюрпризи", які подарувала їй доля. Завдяки цим, безумовно, хорошими новинами, співачка в черговий раз переконалася, що життя прекрасне і чудове.

Співачка Гайтана вперше відвела доньку в дитячий садочок

"Світ повний приємних сюрпризів. Здоров'я мого Отця покращився і він знову може ходити. Дочка вперше сьогодні пішла в дитячий садок ? На моєму вікні виросли огірки ? Жити дуже цікаво, незважаючи на « хмари »❤️", - поділилася з шанувальниками незрівнянна Гайтана.

Шанувальники солідарні з улюбленою співачкою в тому, що приємні моменти в житті можна знайти навіть в найпохмуріші часи. Співачка Гайтана вперше відвела доньку в дитячий садочок

"Життя прекрасне в будь-якому її прояві. Навіть в найпохмуріші часи можна знайти щось хороше", "Ми вас дуже любимо, пам'ятайте про це завжди, коли тучі?", "Це тому що сонце, сильніше хмар), а Гайтана і ☀? практично слова-синоніми)", " ехай швидше батько відновлюється! ??Пусть сюрпризи приємні перекривають не дуже приємні. А огірки на вікні ростуть круглий рік!".

Нагадаємо, раніше Гайтана здивувала шанувальників кардинальною зміною іміджу. Співачка повністю перетворилася.