Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо

Піксі - стрижка без віку. Вона чудово підійде, як і молодим дівчатам, так і старшим жінкам. Ця зачіска чудово виглядатиме на тонкому, пухнастому і навіть кучерявому волоссі. А ось густе волосся доведеться сильніше філірувати і найкраще вдатися до градуювання та багатошаровості. Ми вирішили показати п'ять найсексуальніших варіацій піксі на літо.

Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо - today.ua

Чотири найсексуальніші зачіски на літо

Піксі з поголеними скронями

Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо Попри те, що виголені віскі стали вже антитрендом, це не стосується стрижки піксі. Стилісти відзначають, що таку зачіску найкраще робити дівчатам із рівним овалом обличчя та гарною шкірою, але ми не підтримуємо такий підхід. Кожна з нас варта носити ту зачіску, яку хоче – тому що елементарні висипання на обличчі є майже у всіх.

Піксі з подовженим чубчиком

Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо Така зачіска найбільш вдало виглядатиме на дівчатах з круглою та серцеподібною формою обличчя, оскільки приховає щоки. Доведеться постаратися з укладанням. Чілку можна укладати на бік, ставити дибки або прибирати за вухо.

Піксі з коротким чубчиком

Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо Піксі з чілкою виглядають дуже грайливо, але потрібно буде витратити час на її укладання. Можливо, щодня доведеться мити чубчик, сушити феном, підкручувати на круглий гребінець або вирівнювати праскою. Це потрібно враховувати.

Піксі без чубчика

Піксі для всіх типів волосся - чотири варіанти найсексуальнішої зачіски на літо Така зачіска добре відкриває обличчя, вона зухвала та креативна. А на літо саме те. Від піксі без чілки краще відмовитися дівчатам із проблемною зоною чола.

Нагадаємо, стилісти назвали п'ять найпривабливіших коротких зачісок для густого волосся - щоб не думати про укладання.