Харчове отруєння та рев мавп: Алан Бадоєв відсвяткував 41-річчя у джунглях

Алан Бадоєв вирушив у ще одну захоплюючу подорож. Щороку після насиченого сезону підготовки, режисури та зйомок на свій день народження успішний український кліпмейкер їде відпочивати – причому завжди обирає якусь екзотичну країну.

Харчове отруєння та рев мавп: Алан Бадоєв відсвяткував 41-річчя у джунглях - today.ua

Минулого року Алан Бадоєв відпочивав у Домініканській Республіці, а цього року вибрав дикі джунглі Коста-Ріки. У день свого 41-річчя режисер поділився з шанувальниками селфі, розповівши, що подорож видалася нелегкою. До місця призначення кліпмейкер діставався 20 годин та пережив харчове отруєння. Варто відзначити, що всі життєві випробування Алан Бадоєв приймає філософськи: "Новий день нового року життя занурив мене в справжню подорож: понад 20 годин дороги, харчове отруєння (напевно, його сенс у тому, що б вичистити мене не тільки ментально, а й фізично)", приймаю з радістю та з порозумінням".

На цьому випробування у новому життєвому році Алана Бадоєва не закінчились. О 6-й ранку його розбудив рев зграї мавп-ревунів, які є одними з найгучніших тварин на планеті. Але і тут режисер прийняв цей дар життя з повагою.

"І нарешті подарунок джунглів о 6-й ранку, понад гучний гуркіт ревів цілої зграї мавп-ревунів, які спочатку сильно налякали, а потім вказали на те, що моя мета досягнута... Я в джунглях Коста-Ріки і готовий почати свій 41 рік у повному розчиненні у природі і наповнити себе до горлишка новими враженнями. Просто жити це і є щастя, а жити створюючи, - це велика приємна відповідальність, важливо дарувати кохання, важливо бути чесним, важливо бути", - зазначив Алан Бадоєв.

Нагадаємо, Алан Бадоєв ніжно привітав прийомного сина з днем народження та показав рідкісні архівні фото з дітьми.