Пляжні локони та карамельний піджак: Олена Зеленська захопила елегантним зовнішнім виглядом

Олена Зеленська виступила на онлайн-сесії в Українському домі в Давосі, США, організованій у рамках Всесвітнього економічного форуму. Як завжди, перша леді України була з голочки одягнена, і навіть зробила нову гарну зачіску.

Пляжні локони та карамельний піджак: Олена Зеленська захопила елегантним зовнішнім виглядом - today.ua

У своєму офісі дружина українського президента з'явилася в розкішному піджаку з підплічниками гарного карамельного відтінку, а з кишеньки виглядала шовкова хусточка на пару відтінків темніша.

Волосся Олена Зеленська залишила розпущеним, зробивши прикореневий об'єм і злегка підкрутивши кінці. Також перша леді нанесла яскравіший макіяж, ніж зазвичай вона носила з початку війни, сильніше підкресливши очі і нанесла нюдову помаду на губи. Виглядала дружина президента України справді чудово.

Під час онлайн-сесії перша леді України показала кадри розбитих російськими ракетами українські міста. Якими були та якими стали Маріуполь, Ірпінь, Харків, Сєвєродонецьк. Також вона попросила громадськість не звикати до війни, адже саме цього хоче РФ, щоб новини про смерть мирного населення йшли нарівні з новинами шоу-бізнесу і вже ніхто на це не реагував.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

"Знаєте, що надихнуло? Що були люди, які називали себе "новими друзями України". До цього їх спонукала війна. На жаль. Але ласкаво просимо нових друзів до спільної боротьби. Тому що це і є дружба – боротися та перемагати разом", – зазначила Олена Зеленська.

Нагадаємо, Олена Зеленська заінтригувала брошкою цікавої форми на піджаку під час нового виходу у світ – чи то зламаний чупа-чупс, чи то кулька.