По стопах Вакарчука: Олег Винник зібрався йти в політику

Олег Винник дуже обурений політичним становищем нашої країни й не розуміє, як люди, що сидять біля керма, допускають корупцію і продовжують набивати кишені. Сам артист не раз замислювався почати політичну кар'єру, і навіть робив для цього перші кроки.

По стопах Вакарчука: Олег Винник зібрався йти в політику - today.ua

В інтерв'ю Дмитру Гордону український співак розповів, що почав замислюватися про те, щоб піти в політику після того, як йому стали надходити подібні пропозиції. Приблизно 99% найвідоміших політиків країни зверталися до нього.

«Думки приходять, так. Вони почали приходити, коли мені пішли пропозиції зайнятися політикою. Мені не подобається одна річ, коли тебе хочуть ... .неважно купити, нахлобучить. Для мене це (рішення вступити в політику) раз і назавжди. Так, треба це зробити і задуматися», - зазначив музикант.

На питання, чи буде Олег Винник балотуватися в 2024 році на президентських виборах, артист відзначив, що на сьогоднішній час немає. Виконавець хіта «Ніно» впевнений, що людина, що йде в президенти повинна бути абсолютно автономною і глобальною, щоб хоч якось вплинути на ситуацію в країні.

Музикант підкреслив, що треба йти в політику, щоб в кінцевому підсумку або померти, або зробити щось.

Нагадаємо, Олег Винник розповів, чому приховує дружину і дітей.