Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про стосунки зі Златою Огнєвіч після проекту

Злата Огнєвіч зробила свій вибір на проєкті, і тепер найголовнішим питанням є, чи вони разом із переможцем романтичного телешоу у реальному житті чи ні. На це запитання відповів сам Андрій Задворний.

Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про стосунки зі Златою Огнєвіч після проекту - today.ua

Зважаючи на те, що зйомки завершилися за кілька місяців до виходу проєкту "Холостячка" на екрани, всі пристрасті в реальному житті розвиваються вже зовсім на іншому етапі. Невідомо, як склалися стосунки Злати Огнєвіч із переможцем після зйомки, чи залишилися вони разом, чи розійшлися. Проте про все глядачі дізнаються вже цієї п'ятниці на пост-шоу реаліті.

Тим часом що співачка, що її обранець отримують багато запитань від шанувальників. Андрій Задворний в особистому обліковому записі спробував відповісти фанатам, але чіткої відповіді так і не дав:

"Кожне друге питання: "Ти зараз зі Златою разом?". На жаль, єдине, що я можу сказати вам: Усе дізнаєтесь у п'ятницю".

Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про стосунки зі Златою Огнєвіч після проекту Тож усю правду ми дізнаємось зовсім скоро – 10 грудня о 19:00 на телеканалі СТБ. Тим часом вийшов тизер майбутнього шоу, в якому з'явився переможець минулорічної "Холостячки", учасники 2021 року, а також Злата Огнєвіч з Андрієм та фіналістами проєкту. Ролик закрутили, натякаючи, що закохані все ж таки розлучилися, а в ефірі передачі пропозицію виконавці зробив інший чоловік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Хол?стяк & Холостячка (@holostyakstb)

Чутки про те, що "Холостячка" розійшлася з переможцем, ходять уже давно. Так, наприклад, Злату Огнєвіч помітили на прогулянці з учасником, який вибув задовго до фіналу.