Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про особисте життя після розставання із Златою Огнєвіч

Андрій Задворний став переможцем другого сезону романтичного проєкту "Холостячка-2". Йому своє серце подарувала головна героїня цього року – співачка Злата Огнєвіч. Але через півтора місяця стосунків чоловік заявив, що більше її не любить і припинив роман. Невже в нього з'явилася інша?

Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про особисте життя після розставання із Златою Огнєвіч - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм переможець "Холостячка-2", який розбив серце виконавиці, отримує величезну кількість негативних повідомлень від шанувальників телепроєкту та фанатів Злати Огнєвіч. Андрія звинувачують у тому, що він навмисно грав із почуттями співачки, прийшов на проєкт заради піару та взагалі не був готовий до серйозних стосунків.

Отримуючи такі листи, Задворний намагається себе виправдати. В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз чоловік ініціював відповіді на запитання шанувальників, багато з яких, звичайно ж, стосувалися проєкту. Один із підписників поцікавився у Андрія, чи вільне його серце на цей час, на що він відповів "Так". Своєю відповіддю переможець шоу "Холостячка-2" розвіяв усі чутки про те, що він покинув Огнєвіч заради іншої.

Переможець “Холостячка-2“ розповів правду про особисте життя після розставання із Златою Огнєвіч

Цікаво, що учасник реаліті ніколи не приховував, що йшов на шоу не за коханням, і навіть не знав, хто буде новою Холостячкою. Спочатку він хотів вийти із зони комфорту, отримати новий досвід та познайомитися з цікавими людьми.

"Знайти кохання? Скепсис. Здоровий і обґрунтований скепсис. Кохання - це диво, це збіг тисяч обставин, випадковостей, які роблять людей спочатку симпатичними один одному, потім цікавими, далі бажаними, з часом необхідними і, в результаті, незамінними один для одного" , – каже Андрій Задворний.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Андрій Задворний (@zadvornyi_andrii)

Нагадаємо, у Мережі показали нову дівчину фіналіста шоу "Холостячка-2" Дмитра Шевченка.