Переможець “Холостячки“ Олександр Еллерт не зміг поснідати з дочкою у кафе у Бухаресті: “Не пустили“

Переможець першого сезону романтичного проєкту "Холостячка" Олександр Еллерт вирушив разом із друзями та донькою у подорож до Румунії. Місцем свого призначення компанія обрала Бухарест. Вранці вони вирішили поснідати в одній із найвідоміших кафешок, але їх не пустили.

Переможець “Холостячки“ Олександр Еллерт не зміг поснідати з дочкою у кафе у Бухаресті: “Не пустили“ - today.ua

"Ми йдемо у "Ван Гог" (ориг. Grand Café Van Gogh). Нічого собі. Доброго ранку всім. Це бухаристичний ранок, як би подвійно це не звучало, - почав свою веселу розповідь обранець Ксенії Мішиної, але в кафе потрапити змогли не всі. - У дівчаток немає вакцин, тільки тести, тому нас не пустили. Вірніше не пустили дівчаток".

У результаті компанії довелося обідати за столиком на вулиці, тому що у 13-річної доньки Олександра та іншої дівчини не було сертифікату про отримання двох доз вакцини, а лише негативний тест на коронавірус. Переможець “Холостячки“ Олександр Еллерт не зміг поснідати з дочкою у кафе у Бухаресті: “Не пустили“

"Ми перевірили, до речі, наші вакцини за QR-кодом, з ними тут ще рахуються. Тому чим більше ви зробите липових вакцин у нашій країні, тим менше шансів, що вони зарахуються в якійсь європейській країні. Вперед. Давайте. Більше підробок", - жартома зазначив Олександр Еллерт, висміюючи покупку сертифікатів про вакцину в Україні деякими громадянами.

Нагадаємо, стало відомо, що Олександр Еллерт зробив Ксенії Мішиній пропозицію в дуже романтичній обстановці: фото.