Переможниця “Голос країни-9“ зізналася, чому так і не живе в подарованій квартирі в Києві

Автор: Анастасия Березовская

Щорічно проєкт "Голос країни", в якому змагаються найсильніші вокалісти України, дарує переможцю квартиру. Найчастіше це житло в новобудові з голими стінами, яке людина може зробити під себе. Тобто заїхати і жити не вийде.

Переможниця “Голос країни-9“ зізналася, чому так і не живе в подарованій квартирі в Києві - today.ua

Оксана Муха, яка стала переможницею у 2019 році у 9 сезоні вокального проєкту, досі не в'їхала в свою нову розкішну дворівневу квартиру в новобудові. Учасниця, яка була в команді Дана Балана, зізналася, що в той час, як вона отримала житло в столиці, вона закінчувала будівництво власного приватного дома у Львові, звідки вона родом. Тобто у неї просто фінансово не дійшли ще руки до київської нерухомості.

"У Львові я тільки закінчила (будівництво) приватне житло, теж дворівневе, і тут такий чудовий подарунок - дворівнева квартира", - зазначила виконавиця.

Переможниця “Голос країни-9“ зізналася, чому так і не живе в подарованій квартирі в Києві Переможниця 9 сезону "Голос країни" найближчим часом не планує їхати зі Львова, оскільки там її батьки і дитина. В цьому місці вона черпає енергію і натхнення, а тому перебиратися до столиці у неї немає мети. Переможниця “Голос країни-9“ зізналася, чому так і не живе в подарованій квартирі в Києві

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У Києві я затримуюся ненадовго на якісь проєкти. Поки не доходять руки до ремонту, до того, щоб облаштувати цю квартиру. Вона чекає свого часу", - зазначила Оксана Муха.

Нагадаємо, переможець "Голосу країни-11" Сергій Лазановскій показав подаровану йому проєктом квартиру.