Переможниця “Холостяк-10“ Даша Ульянова відзначила ювілей в Туреччині з новим коханим

Даша Ульянова стала переможницею 10-го сезону шоу "Холостяк", проте в результаті вона розлучилася з льотчиком Максом Михайлюком. Незабаром її чекали ще одні невдалі стосунки, а зараз, за її словами, вона зустрічається з чоловіком на 20 років старше. Саме бойфренд влаштував для дівчини незабутній відпочинок в Туреччині.

Переможниця “Холостяк-10“ Даша Ульянова відзначила ювілей в Туреччині з новим коханим - today.ua

Днями переможниця "Холостяк-10" відзначила день народження. Їй виповнилося 25 років. В цей час вона перебувала в Туреччині, де і відсвяткувала ювілей. В особистому акаунті в Інстаграм красуня опублікувала фото, зроблене у вечірній час в Стамбулі. У кадрі Даша Ульянова постала в блакитному брючному костюмі і білій футболці. Її образ завершили біла сумка і босоніжки від Yves Saint Laurent.

"Який прекрасний вік - 25 років. Здавалося б, це ще так мало, але вже так багато. Стільки дивовижних моментів відбулося за цей час і стільки чудових людей зустрілося на моєму шляху. Моє серце радіє", - зазначила переможниця "Холостяк-10" .

Переможниця “Холостяк-10“ Даша Ульянова відзначила ювілей в Туреччині з новим коханим Перед шанувальниками дівчина похвалилася розкішним букетом квітів, який їй, мабуть, подарував залицяльник. А в сторіз показала, як пройшов її день. Разом з бойфрендом Даша Ульянова каталася на яхті, прогулювалася вечірнім містом, відвечеряла в ресторані і позагоряла біля басейну. Переможниця “Холостяк-10“ Даша Ульянова відзначила ювілей в Туреччині з новим коханимПереможниця “Холостяк-10“ Даша Ульянова відзначила ювілей в Туреччині з новим коханим Нагадаємо, "Холостяк-9" Нікіта Добринін подарував дороге авто своїй вагітній дружині.