Переможниця “Холостяк-8“ Іванна Гончарук вийшла заміж

Навіть після завершення проєкту шанувальники продовжують стежити за життям головних героїв. Стало відомо, що переможниця 8 сезону романтичного шоу "Холостяк" вийшла заміж і щаслива в стосунках.

Переможниця “Холостяк-8“ Іванна Гончарук вийшла заміж - today.ua

Головним героєм "Холостяк-8" став співак Рожден Анусі, який серед безлічі дівчат обрав Іванну Гончарук з Луцька, яка планувала стати телеведучою. У підсумку вона стала блогершою, на її акаунті в Інстаграм підписано понад 33,8 тисячі осіб. Також вона заснувала власний бренд одягу та івент-агентство. У пари нічого не вийшло, і вони пішли кожен своєю дорогою.

В особистому акаунті Іванна Гончарук повідомила прекрасні новини і опублікувала чарівне відео з нареченим. Заміж переможниця "Холостяк-8" вийшла в елегантному білосніжному платті з відкритою спиною і розрізом на спідниці від власного бренду Ładna. Своє коротке волосся вона завила в елегантні хвилі і уложила їх за вухами.

Церемонія відбулася в Сігнагі, Грузія, і була вона подвійною, оскільки разом з Іванною та Іваном побралися їх хороші друзі. Переможниця “Холостяк-8“ Іванна Гончарук вийшла заміжЧоловіки були одягнені в однакові наряди: лляні шорти і сорочки, а наречені обрали схожі сукні від власного бренду Іванни Гончарук.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Іванна Гончарук (@ivannahoncharuk)

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін розповів про свою роль під час пологів свого першого сина.