Переможниця “Холостяк“ Олександра Шульгіна показала фото у бікіні через 9 днів після пологів

Переможниця першого сезону романтичного проекту "Холостяк" Олександра Шульгіна стала мамою дев'ять днів тому. У США вона народила дівчинку. І мама і дочка почуваються чудово. Блогерша зізналася, що вже починає приходити у форму, похвалившись, як виглядає її фігура через тиждень після народження дитини.

Переможниця “Холостяк“ Олександра Шульгіна показала фото у бікіні через 9 днів після пологів - today.ua

34-річна переможниця "Холостяк-1" народила дитину від свого коханого – американця, особу якого вона приховує. Олександра Шульгіна не розповідає, чим займається та ким працює її обранець.

Через 6 днів після пологів в Інстаграм-сторіз новоспечена матуся похвалилася кадрами в купальнику, захопивши фанатів своїм зовнішнім виглядом. За час вагітності Сашко мало змінилася, крім зони живота. Переможниця “Холостяк“ Олександра Шульгіна показала фото у бікіні через 9 днів після пологів Шанувальникам вона розповіла, що першого тижня втратила 10 кілограмів, які пішли самі. До тренувань дівчина планує повернутися за шість тижнів. Переможниця “Холостяк“ Олександра Шульгіна показала фото у бікіні через 9 днів після пологів Через 9 днів після пологів Олександра Шульгіна знову показала свою фігуру. У відео, яким вона поділилася в сторіз, можна побачити, що її животик став ще меншим. Переможниця “Холостяк“ Олександра Шульгіна показала фото у бікіні через 9 днів після пологів

"9 днів після пологів. Повертаємося в колишню форму. Вже видно косі м'язи живота. Але поки ось це ось (округлість внизу живота - примітка Редактора) нікуди не пішло. До речі, через те я користувалася поясом, почався висип - сильно потіло. Тому зараз взагалі ходжу без пояса. Якось так", - розповіла переможниця "Холостяк-1".

Нагадаємо, Наталя Могилевська повідомила про важливе рішення у своєму житті: "Скоро стане мамою".