Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан натякнула на підготовку до весілля з Михайлом Заливако

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан з'їздили до Харкова, звідки родом бізнесмен. Напевно головний герой 11 сезону романтичного реаліті-шоу наважився познайомити кохану зі своєю сім'єю і рідними.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан натякнула на підготовку до весілля з Михайлом Заливако - today.ua

Відносини парочки стають все серйозніше і серйозніше. Вони живуть разом вже кілька місяців відтоді, як закінчилися зйомки шоу "Холостяк-11", вже не раз разом подорожували і продовжують насолоджуватися життям.

Днями Ганна Богдан і Михайло Заливако поїхали до Харкова. У Інстаграм-сторіз колишня дружина екскерівника Офісу президента Андрія Богдана поділилася кадрами з прекрасного місця. Закохані відвідали Шарівський палац під Харковом. Дівчина поцікавилася у своїх підписників, навіщо ж вони туди приїхали. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан натякнула на підготовку до весілля з Михайлом ЗаливакоПереможниця “Холостяк“ Ганна Богдан натякнула на підготовку до весілля з Михайлом Заливако Фанати "Холостяка", які спостерігали за розвитком подій на проєкті, пам'ятають, як Аня говорила, що мріє вийти заміж в замку, саме тому більшість відповідей якраз таки стосувалися весілля Михайла Заливако і Анни Богдан. Довго блогерша інтригувати публіку не стала, відзначивши, що вони приїхали в колишню поміщицьку садибу тільки заради екскурсії. Однак це не означає, що парочка не може не наглядати собі місце для одруження. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан натякнула на підготовку до весілля з Михайлом Заливако

"Як думаєте, чому ми з Мішею приїхали в Шарівський замок? Ну, звичайно ж ... більшість відповідей про весілля. Але поки, це була тільки екскурсія", - заінтригувала публіку Ганна Богдан.

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан розповіла про свої стосунки з колишнім чоловіком.