Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поділилася лайфхаками, як боротися з набряками

Переможниця "Холостяк" Ганна Богдан викликала багато емоцій у телеглядачів. Одні раділи її перемозі, інші крутили біля скроні, не розуміючи, чому Михайло Заливако обрав саме її. Однак з плином часу дівчина завоювала любов аудиторії і зараз до її слів і порад прислухаються.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поділилася лайфхаками, як боротися з набряками - today.ua

"Не люблю моменти, коли треба кудись збиратися, а обличчя втомлене або набрякле ... До речі, часто, саме через набряки ми і ніжки натираємо в босоніжках. Я виділила для себе декілька способів як прибрати набряк з тіла та обличчя. Так ось, ловіть мої лайфхаки", - відзначила в публікації дівчина.

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" вирішила поділитися з підписницями своїми порадами, як вона бореться з набряками:

  • Маска на обличчя з холодильника. Нехай це буде звичайна зволожуюча, але щоб була холодненька. Вона допоможе зняти втому з обличчя і прибрати сліди від подушки. І процес досить-таки приємний. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поділилася лайфхаками, як боротися з набряками
  • 100 стрибків на місці. Схрещуєте руки на грудях, і стрибаєте високо, 100 разів на носочках. Дуже добре допомагає, плюс круто бадьорить вранці. Ті, у кого протрузії і грижі - стрибати категорично не можна. Також раджу утриматися від цього методу вагітним.
  • Можна відразу після сну зробити вправу. Тільки не на ліжку. Спина повинна бути на рівній поверхні. Ляжте на спину. Підніміть руки злегка зігнуті в ліктях і злегка зігнуті в коліні ноги вгору. Трусіть ними одночасно, намагаючись розслабити кінцівки - 1-3 хвилини. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поділилася лайфхаками, як боротися з набряками
  • Ну і звичайно, як же без масажу обличчя? Важливо: робити масаж потрібно на шкірі покритій гелем/кремом. Руки при масажі повинні ковзати по обличчю, а не тягнути шкіру. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поділилася лайфхаками, як боротися з набряками
  • Не пийте занадто багато води перед сном. І на вечерю намагайтеся не вживати солону і гостру їжу.
  • І, звичайно ж, дуже популярна штука - масаж сухою щіткою. І набряк допоможе зняти і від целюліту позбавить.

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна провела екскурсію по їх розкішному заміському будинку після ремонту. Даша Квіткова розповіла про недобросовісну роботу підрядника.