Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася рельєфним пресом в топі

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця романтичного проєкту Ганна Богдан майже весь вільний час проводять разом. Пара ходить в кіно, дивиться фільми вдома, відвідує ресторани, а також займається спортом. Закохані ходять в спортзал, щоб підтримувати фізичну форму.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася рельєфним пресом в топі - today.ua

Результатами тренувань переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" поділилася з шанувальниками в Інстаграм. Дівчина не раз говорила про своє схудненні на 16 кілограмів і навіть розповідала, як їй це вдалося. Ганна Богдан може похвалитися відмінною фігурою і модельними даними. У неї довгі стрункі ноги, гладка шкіра, вузька талія і плоский рельєфний живіт, який вона показала на новому фото.

Михайло Залівако і Ганна Богдан вирушили в чергову подорож в цьому році. Парочка полетіла в Італію, а саме до Венеції - міста любові і романтики. В особистому акаунті в Інстаграм переможниця "Холостяк" опублікувала спільне фото з коханим, зроблене навпроти однієї з відомих вузьких італійських вуличок.

"Коли ти поруч я відчуваю себе в безпеці. Можливо це саме те, що приваблює нас в чоловіках, коли поруч з ним ти як за кам'яною стіною. Коли він твоя опора і підтримка. Іноді хочеться побути беззахисною, щоб отримувати цю так бажану турботу від коханої людини", - зазначила Ганна Богдан в підпису.

У кадрі обраниця "Холостяк-11" зображена в стильному костюмі: широких штанях і топі з довгим рукавом, завдяки чому можна оцінити рельєфний живіт дівчини.

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті.