Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті

Головний герой 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" і переможниця вже досить довго разом. За цей час Михайло Заливако вручив Ганні Богдан безліч подарунків, і дівчина вирішила показати найбільш незвичайний з них.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм турагент продовжила відповідати на запитання шанувальників. Один з підписників поцікавився, який найбільш незвичайний подарунок отримувала красуня в своєму житті. В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Ганна Богдан зазначила:

"Найбільш незвичайний подарунок, який мені дарували, - це мені подарували зірку, назвали її на мою честь".

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті Пізніше в публікації переможниця шоу "Холостяк-11" показала, з чого складається її подарунок. Тут дуже багато різних сертифікатів: виписка з реєстру, ліцензійна угода, графік спостереження, карта, де розташована зірка, сертифікат кому належить зірка і сертифікат, де знаходиться зірка, що отримала ім'я HANNA. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті З огляду на те, що подарунок зроблений в 2021 році, можна припустити, що Ганні Богдан його вручив Михайло Заливако. Після проєкту два місяці закохані ховалися в орендованій квартирі в Києві. За умовами контракту, до виходу фіналу шоу їм не можна було ніде разом з'являтися. Зараз пара активно розповідає про особисте життя і ділиться цікавими подробицями з особистого життя. Наприклад, переможниця "Холостяк" відверто відповіла, чи грає вона з коханим в рольові ігри.

"Відповім вам на одне інтимне питання, тому що таких питань дуже, дуже багато. Скажу чесно - граємо", - зазначила Ганна Богдан з посмішкою на обличчі.

Нагадаємо, Ганна Богдан зізналася, чи була вона знайома з "Холостяком" Михайлом Заливако до проєкту.