Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася стрункою фігурою в купальнику

Переможниця "Холостяк" Ганна Богдан призводить публіку в захват своїми модельними даними і приголомшливою стрункою фігурою. Деякі шанувальники, стурбовані її худорбою, навіть радять обраниці Михайла Заливако, набрати кілька кілограмів.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася стрункою фігурою в купальнику - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм колишня дружина екскерівника Офісу президента Андрія Богдана опублікувала нове фото. У кадрі переможниця 11 сезону романтичного шоу "Холостяк" постала в купальнику. Цілком ймовірно, що знімок був зроблений під час її недавнього подорожі разом з Михайлом Заливако до Туреччини.

"Як вважаєте, подорожі - це трата грошей, або вкладення в ваші емоції? Дико цікаво почути вашу думку. А завтра, розповім про свої думки. 1 - трата грошей, 2 - вкладення в емоції", - задалася питанням дівчина в підпису.

На знімку Ганна Богдан зображена в нюдовому роздільному купальнику, накинувши на плечі в'язану шаль. Волосся переможниця "Холостяк-11" залишила розпущеним, прибравши передні пасма назад. Її образ завершили кілька браслетів, ланцюжок на шиї, мінімалістичні сережки і сонцезахисні окуляри.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Відповідаючи на питання, підписники все ж відзначили, що подорожі - це вкладення в емоції, хоч і не без витрачання грошей. Варто відзначити, що зовсім недавно Ганну Богдан критикували за те, що дівчина тільки і думає що про розваги і намагається розвести Михайла на нову поїздку.

Нагадаємо, стало відомо, чому розсталися "Холостячка" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт.