Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала архівні дитячі фотографії

Ганна Богдан стала переможницею 11 сезону романтичного проєкту СТБ "Холостяк". Дівчина багато пройшла, щоб знайти любов, і дуже щаслива, що саме вона стала обраницею Михайла Заливако.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала архівні дитячі фотографії - today.ua

Народилася Ганна в Києві і у неї є молодший брат, який днями відсвяткував день народження. Колишня дружина керівника Офісу президента Андрія Богдана привітала свою кровинку.

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця "Холостяк-11" опублікувала фото з братом. У кадрі Ганна Богдан постала в рожевій футболці і джинсах, сидячи на підвіконні і міцно притулившись до брата Дмитра. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала архівні дитячі фотографії

"Сьогодні у тебе день народження, і я від душі вітаю тебе! Знай, що ти найрідніша для мене людина. Я дуже люблю тебе і пишаюся, що у мене такий чудовий брат! Я бажаю тобі багато позитиву, йти по життю весело, з гумором. Ставити цілі і обов'язково їх досягати", - зазначила в підпису обраниця "Холостяка" Михайла Заливако.

Після цього вона додала три архівні фотографії, на яких позує ще зовсім малою. Мабуть, дівчині доводилося доглядати за молодшим братом і вони багато часу проводили разом. З ранніх років Ганна Богдан зачаровувала оточуючих своїми кучерявими волоссям і широкою променистою усмішкою. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала архівні дитячі фотографії Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан зізналася, як потрапила на проєкт.