Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала фото з Михайлом Заливако з подорожі на Міконос

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан повеселилися під час подорожі до Греції разом з друзями. Обраниця харківського бізнесмена поділилася раніше неопублікованими фото з Міконосу.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала фото з Михайлом Заливако з подорожі на Міконос - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм турагент опублікувала серію фотографій, показавши, як вона з Михайлом Заливако відривалася в Греції. В одній з публікацій Ганна Богдан з'явилася в кадрі в чорній білизняний спідниці, топі-бра в дрібний горошок і синьому капелюсі. На іншому знімку переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" позувала в білій білизняній спідниці в дрібний горошок і красивому топі з довгими рукавами.

Дівчина показала кадри одного з місцевих ресторанів на схилі з видом на воду. Також вона познайомила своїх підписників з подругою, яка не живе в Україні. Ганна Богдан зраділа, що у неї є можливість зустрічатися з приятелькою.

"Коротко про останні пару днів в Греції ... Ми прилетіли до моєї подруги на день народження! Це було на Міконосі, дивовижне місце, а вже чому, розповім як-небудь потім, якщо буде цікаво. Я вірю в дружбу між чоловіком і жінкою. Я знаю, що з нею ми близькі по духу, а ще важливо - у гуморі! Не хочу багато розписувати, можу сказати, що з цією людиною можна померти від сміху і так само класно поговорити по душам", - зазначила в публікації обраниця "Холостяка" .

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Михайло Залівако (@kanyeeebear)

Підписники розділилися на два табори: одні впевнені, що між чоловіком і жінкою дружби бути не може, а інші ставили в приклад свою багаторічну дружбу з протилежною статтю. А хтось із фоловерів вирішив звернути увагу, що на: "Міконосі пипець як дорого - це все, що вам потрібно знати".

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан показала, чим займається вечорами з Михайлом Заливако: "Треба робити це частіше".