Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі

"Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан намагаються ділитися подробицями свого приватного життя після проєкту. Вони розповідають про те, як відпочивають, що вони люблять один одного і як проводять побут.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі - today.ua

Відразу після завершення шоу "Холостяк" запропонував своїй обраниці жити разом. Парочка зняла розкішну квартиру в українській столиці з сучасним ремонтом, новою технікою і стильним інтер'єром. Зрідка Ганна Богдан ділиться фото і відео з їх з Михайлом Заливако житла, демонструючи інтер'єр.

На цей раз переможниця шоу "Холостяк-11" показала кадри з самої особистої кімнати в їх житлі - спальні. Ганна Богдан вирішила похвалитися перед шанувальниками своїми обновками. Вона одягла світлу шовкову піжаму, в якій радує Михайла, і покрутилася перед дзеркалом. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі У кадрі можна побачити велике кругле дзеркало, під ним - металевий туалетний столик, на якому стоїть колекція духів Ганни і Михайла та косметика. Стіни спальні пофарбовані в білий колір, на них немає шпалер, однак є дуже красива і цікава ліпнина. У центрі кімнати стоїть розкішне ліжко королівських розмірів, застелена стильним пледом. Поруч - маленький приліжковий столик з вигнутими ніжками під колір ліжка. Завершує інтер'єр чарівний килимок з мінімалістичним малюнком. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі Раніше "Холостяк" поділився фотографією своєї обраниці з ліжка. У кадрі Ганна Богдан постала лежачи на ліжку і натягнувши покривало майже на все обличчя. Дівчина позує без макіяжу, продемонструвавши свої великі виразні очі.

Нагадаємо, переможниця шоу "Холостяк" Ганна Богдан розповіла про плани на майбутнє з Михайлом Заливако. Дівчина зізналася, де вони з бізнесменом планують жити.