Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала романтичні кадри з Михайлом Заливако з Буковелі

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан вирішили влаштувати романтичні вихідні на Заході України. Закохані вирушили в Буковель з зупинкою у Львові.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала романтичні кадри з Михайлом Заливако з Буковелі - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз колишня дружина екскерівника Офісу президента Андрія Богдана поділилася з шанувальниками романтичними кадрами зі своїм бойфрендом. Ганна Богдан розповіла, що Львів став місцем, де почалася їх з Мішею історія кохання.

"Саме тут 8 місяців тому почалася наша історія, яка отримала, для деяких, несподіваний, але щасливий фінал. Наше перше побачення, перший поцілунок назавжди залишиться біля стін Львова. Тепер для нас це особливе місце, де пульс б'ється швидше, а почуття оживають, ніби це те саме перше побачення. І перебувати зараз тут, просто удвох без камер, команди програми "Холостяк" - це щось неймовірне", - зізналася обраниця Михайла Заливако.

Після візиту до Львова, де вони прогулялися його вузькими колоритними вуличками, парочка відправилася в Буковель. Вони зупинилися в розкішному готелі з видом на ліс і гори. Закохані провели дуже насичені вихідні: насолоджувалися прекрасними краєвидами, вечеряли в кращих ресторанах, а також не забули про розваги. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала романтичні кадри з Михайлом Заливако з БуковеліГанна Богдан і "Холостяк" Михайло Заливако весело провели час на зіплайні і роллеркостері, а також спробували роуп-джампінг, зробивши стрибок з мотузкою над річкою. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала романтичні кадри з Михайлом Заливако з Буковелі Нагадаємо, переможниця шоу "Холостяк-5" Марина Кіщук вийшла заміж за програміста з Одеси.