Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала свою з Михайлом Заливако спальню

Головний герой 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Михайло Заливако знайшов своє кохання на шоу. Його обраницею стала довгонога красуня Ганна Богдан. Після закінчення зйомок закоханим довелося кілька місяців ховатися і не з'являтися разом на публіці.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала свою з Михайлом Заливако спальню - today.ua

Парочка вирішила жити в Києві. Вони зняли непогану квартирку, мабуть, в історичній будівлі, оскільки подекуди в їхній оселі на стінах і стелі можна побачити ліпнину. У них сучасний ремонт, простора кухня-студія, поєднана з залом. Багато часу Михайло Заливако і Ганна Богдан проводять на просторому дивані, де разом з ними за переглядом фільмів і серіалів ніжаться їх вихованці.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз переможниця "Холостяк" опублікувала відео, сфотографувавшись в дзеркалі. У кадрі турагент постала в домашньому одязі: коротких шортах і кроп-топі. На задньому фоні Ганна Богдан засвітила свою з Михайлом Заливако спальню.

Посеред кімнати розмістилася просторе двоспальне ліжко темно-сірого або синього кольору з м'яким узголів'ям. Вона застелена однотонною постільною білизною. Поруч з королівським ложем стоїть низька тумбочка темного відтінку з красивими ніжками. Також на стіні видніється красива ліпнина з історією, а зі стелі звисає сучасна трендова лампа. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала свою з Михайлом Заливако спальню Також обраниця "Холостяка" Михайла Заливако показала свій жіночий куточок, на якому зберігається вся її косметика, і де без проблем може розгулювати її улюблений кіт Бублик.

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако розповів про відносини з Ганною Богдан: "Все, що робить, непомітно".