Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила секрет свого схуднення на 16 кілограмів

Переможниця шоу "Холостяк" Ганна Богдан поділилася з прихильницями своєю історією про схуднення на 16 кілограмів. Дівчина розповіла, як їй вдалося скинути зайві кіло.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розкрила секрет свого схуднення на 16 кілограмів - today.ua

Обраниця "Холостяка" Михайла Заливако підкорила публіку своєю красою. Зовсім недавно вона звела з розуму шанувальників фотографією в короткій сукні, продемонструвавши свої довгі стрункі ноги. Дівчина виглядає дійсно чудово, проте ще кілька років тому вона страждала від зайвої ваги і була на 16 кілограмів важче.

Відповідаючи на запитання шанувальників переможниця "Холостяк-11" розповіла, що ніколи не сиділа ні дієтах. Схуднути їй допоміг правильний раціон харчування, здорова їжа, відмова від солодкого і спорт.

"Я не сиділа на дієтах, а виключила зі свого раціону солодке, тому що в моєму раціоні було тільки солодке. Я його повністю виключила. Коли мені сильно-сильно хотілося чогось солоденького, я могла з'їсти батончики спеціальні, які натуральні, з сухофруктами, горішками, абсолютно без цукру, в яких немає нічого некорисного. Знаю, що ще зефір можна їсти, але я його не їла, так як я його не люблю, - розповідає Анна Богдан. - Я займалася спортом. Спорт у мене був 5 разів на тиждень. Я багато бігала, ходила на групові тренування. Все має бути в комплексі. Повинно бути харчування, повинен бути спорт, повинен бути нормальний сон повноцінний - 8 годин. І я ще я ходила на LPG для тіла "

Що ж їй вдалося досягти вражаючих результатів. Зараз обраниця "Холостяка" може похвалитися прекрасною стрункою фігурою.

Нагадаємо, екс-"Холостяк" Нікіта Добринін подарував дороге авто своїй вагітній дружині.