Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поїхала з України та знайшла притулок в Уельсі

Колишня дружина екскерівника Офісу президента України Ганна Богдан виїхала за межі України. Якийсь час вона та екс-"Холостяк" Михайло Заливако провели на заході країни, а зараз турагент знаходиться у Великій Британії.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поїхала з України та знайшла притулок в Уельсі - today.ua

Переможниця 11-го сезону романтичного проекту "Холостяк" ділиться кадрами зі свого нового життя. Дівчина скористалася спрощеною системою отримання візи Великої Британії для українців на час війни.

Зараз Ганна Богдан знаходиться у портовому місті Кардіфф на південному узбережжі Уельсу. Це зовсім не маленьке село в надрах країни, а розвинене місто із сучасними центрами, оперними театрами, Русалковою пристанню, брендовими магазинчиками та багатьом іншим.

Певне, переможниця шоу "Холостяк" зупинилася у знайомих. Михайло Заливако, найімовірніше, не зміг скласти їй компанію, адже чоловікам призовного віку заборонено виїзд за межі України під час воєнного стану.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

З шанувальниками турагент поділилася фотографією з Кардіффа, представивши в кадрі в гарній синій сукні з корсетом. Образ вона завершила білими кросівками. Волосся Ганна Богдан залишила розпущеним і нанесла ніжний макіяж. Зважаючи на все, позує дівчина у дворі будинку, в якому знайшла притулок.

"Не забувайте про дівчинку, яка всередині кожної з нас. Зараз є сотні дискусій на тему, чи варто робити манікюр, чи сходити на масаж, чи шопінг. Я вважаю, що однозначно ТАК! Якщо у вас є можливість, дозвольте собі це, адже, окрім того, що ви потішите себе, ви ще й допомагаєте економіці нашої країни", - зауважила переможниця шоу "Холостяк".

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поїхала з України та знайшла притулок в Уельсі От тільки не всі підписники з нею погодились. Багато хто розкритикував її за слова про красу, відзначаючи, що люди в Маріуполі, сидячи в підвалах, точно не думають про манікюр і зачіски.

Нагадаємо, екс-"Холостяк" Іраклі Макацарія зробив пропозицію своїй 19-річній коханій.