Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан в коротеньких шортах показала, якою її бачить вдома Михайло Заливако

"Холостяк" Михайло Заливако і його обраниця Ганна Богдан зараз проводять час вдома. Переможниця романтичного проєкту повідомила, що вони разом з коханим захворіли. Попри це вдома турагент завжди намагається виглядати надзвичайно. Дівчина похвалилася рідкісним фото з їх з Мішею розкішної квартири в Києві.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан в коротеньких шортах показала, якою її бачить вдома Михайло Заливако - today.ua

Переможниця 11 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" поділилася з шанувальниками Селфі. Ганна Богдан зобразила себе в дзеркалі в передпокої. У кадрі обраниця Михайла Заливако постала в милому домашньому вбранні: коротеньких шортах і скороченому худі. Своє довге кучеряве волосся красуня залишила розпущеним, а також відмовилася від макіяжу.

У такому вигляді можна оцінити довгі худі ноги коханої "Холостяка", підтягнуту шкіру, плоский живіт і тонку талію. Разом з Михайлом Заливако Ганна Богдан постійно пропадає в залі. Закохані багато тренуються, щоб підтримувати фізичну форму і завжди подобатися один одному. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан в коротеньких шортах показала, якою її бачить вдома Михайло Заливако З шанувальниками переможниця "Холостяк-11" поділилася двома знімками - одним оригінальним, а другим відфотошопленим. Ганна Богдан запропонувала вгадати, на якому фото вона змінила свої форми. Підписники вирішили, що на тому фото, де у дівчини ноги худіше, і є оригінал.

Нагадаємо, Злата Огневич, яка стала головною героїнею романтичного проєкту "Холостячка-2", породила чутки про заручини.