Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у сукні нареченої підкорила зовнішнім виглядом

Відносини "Холостяка" Михайла Заливака та Ганни Богдан розвиваються досить стрімко. Парочка почала жити разом відразу після проєкту, і весь свій вільний час проводить разом. Зараз їх активно запрошують у різні шоу, а шанувальники сподіваються, що незабаром дізнаються про весілля закоханих.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у сукні нареченої підкорила зовнішнім виглядом - today.ua

Цього тижня “Холостяк“ Михайло Заливако та переможниця реаліті-шоу Ганна Богдан взяли участь у танцювальному проєкті "Танці із зірками". Наголошувалося, що зірки покажуть танець, який розучують для свого весілля.

На паркеті Ганна Богдан з'явилася у білому платті зі спущеними рукавами, гарною лінією декольте, глибоким вирізом із прозорою вставкою та мереживом. Її образ завершили чарівні черевички. Своє кучеряве волосся переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" уложила в елегантну зачіску, а в макіяжі підкреслила природну красу. Бізнесмен Михайло Заливако виглядав чудово у фраку.

Реакція глядачів та шанувальників телешоу була неоднозначною, але більшою мірою негативною.

"Не дуже, та й зірки ці не цікаві", "У нас є інші зірки, а не ці, багато співаків та акторів, які популярні", "Танець взагалі ні про що!!!!!! Пару поворотів і все. Не знають, в який проект ще засунутися", "Їх ще тут не вистачало", - пишуть користувачі.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у сукні нареченої підкорила зовнішнім виглядом Нагадаємо, вийшов сьомий випуск романтичного проєкту "Холостячка" зі Златою Огневич. Українська співачка розпрощалася з одним із найчарівніших чоловіків реаліті.