Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у розкішній сукні принцеси-нареченої заінтригувала весільним фото

Головний герой 11-го сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" Михайло Заливако та Ганна Богдан разом уже досить давно. Нерідко в Мережі з'являються чутки про їх заручини та підготовку до весілля.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у розкішній сукні принцеси-нареченої заінтригувала весільним фото - today.ua

То закохані розучували весільний танець, який продемонстрували у рамках проєкту "Танці із зірками". Тепер вони відвідують весільні салони, обираючи вбрання нареченої.

Вихідні Михайло Заливако та Ганна Богдан провели на Закарпатті. Парочка відпочила в мальовничому місці, насолодилася навколишньою природою, лісом і горами, а також наситилася чистим гірським повітрям. Крім цього, закохані відвідали новий показ весільних суконь модного бренду із Закарпаття Тetyana Hintsyak від відомого салону "ПАН" Тетяни Гінцяк.

В Інстаграм-сторіз переможниця 11-го сезону шоу "Холостяк" показала фанатам кілька суконь, і навіть приміряла деякі. У Мережі з'явилося фото із заходу. У кадрі турагент постала у розкішній пишній сукні з елегантною вишивкою на спідниці та мереживами на корсеті та довгих рукавах. Ганна Богдан залишила своє кучеряве волосся розпущеним, а в макіяжі підкреслила очі. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у розкішній сукні принцеси-нареченої заінтригувала весільним фото Користувачі соціальних мереж не були приємними на коментарі. Одні захоплювалися красою, наголошуючи, що не можуть дочекатися їхнього весілля, а інші шукали дрібниці, до яких можна причепитися.

"Який жах на голові", "Вже про них забули", "Ще один "непрозорий" натяк. Хотілося б, щоб кохану жінку не доводили до такого", "То вони на "Танцях" засвітилися, то якісь інтерв'ю все дають . Що в них цікавого мені незрозуміло", "Красива", "Як модель", "Супер, схожа на принцесу", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, у Мережі показали нового головного героя реаліті-шоу "Холостяк-12". За чиє серце боротимуться дівчата у новому сезоні?