Переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова зізналася, на скільки схудла за 4 місяці після пологів

"Холостяк" Нікіта Добринін та переможниця реаліті-шоу Даша Квіткова вперше стали батьками чотири місяці тому. На світ з'явився їхній синочок, якого вони назвали Левом. За час вагітності блогерка набрала чимало, і довгий час не могла зрушити з мертвої точки. Обраниця ведучого розповіла, на скільки схудла після народження дитини.

Переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова зізналася, на скільки схудла за 4 місяці після пологів - today.ua

Переможниця 9-го сезону романтичного телепроєкту "Холостяк" вийшла на зв'язок із шанувальниками, щоб розповісти їм радісні новини. Протягом майже чотирьох місяців Даша Квіткова страждала від того, що вага трималася на одній і тій самій позначці і не рухалася взагалі. При цьому у неї йшли об'єми в талії та стегнах, що не могло не тішити. Зірка навіть поділилася фото у купальнику.

На щастя, все змінилося. Дієта та завзяті тренування дали результат, і зараз зірка важить 64 кілограми. Переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова зізналася, на скільки схудла за 4 місяці після пологів

"У мене нарешті відбулося зрушення через 4 місяці в кілограмах. Моя вага стабільно трималася 65, нікуди не йшла, хоча сантиметри йшли. Все ставало краще, а вага стояла. І сьогодні я стала на ваги, і там, правда, мінус 1 (кг) – 64 (кг), але для мене це вже прогрес. Відповідно, скинула я за 4 місяці 19 кілограмів", - зазначила Даша Квіткова.

Блогерка мріє скинути ще щонайменше 10-11 кілограмів, щоб досягти своєї ваги до вагітності – 53 кг. Переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова зізналася, на скільки схудла за 4 місяці після пологів

"Не планую зупинятися – поверну свої 52-53 кг", - розповіла переможниця шоу "Холостяк".

Нагадаємо, “Холостяк“ Нікіта Добринін та Даша Квіткова опинилися на межі розлучення після народження сина.