Переможниця “Холостяк“ Марина Кіщук після весілля з програмістом переїжджає до США

Автор: Анастасия Березовская

Переможниця «Холостяк-5», вчителька математики з Глухова Марина Кіщук кардинально змінила своє життя. Після участі в романтичному проєкті вона заслужила шалену популярність, заснувала власний бізнес, зустрічалася з багатими чоловіками і, нарешті, знайшла свого судженого, який виконує всі її бажання.

Переможниця “Холостяк“ Марина Кіщук після весілля з програмістом переїжджає до США - today.ua

Зовсім недавно красуня, яка завоювала титул Super Model Universe у 2018 році, вийшла заміж за успішного програміста. Заручившись в Дубаї, пара влаштувала розкішну церемонію в Одесі - рідному місті чоловіка Марини.

Незабаром після цього переможниця "Холостяк-5" дала інтерв'ю, розповівши про свої плани на майбутнє. Стало відомо, що в квартирі в Амстердамі, де нині живе сім'я, їм стало не вистачати місця. Подумавши про переїзд, пара вирішила влаштуватися відразу там, де б вони хотіли жити - в США. Важливий крок закохані планують зробити в новому році.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марина Кіщук #lifecreator (@ marina.kishchuk)

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

"Коли ми почали думати про те, що нам потрібен будинок, собака, зрозуміли, що в квартирі в Амстердамі нам буде недостатньо комфортно. У мене була мрія жити в Америці. Я кажу: якщо у нас є така можливість, навіщо відмовляти собі в подібному задоволенні. Краще сім'ю будувати там, де ми плануємо жити", - розповіла переможниця 5 сезону "Холостяк" Марина Кіщук.

У дівчини є син, який, за її словами, відразу ж почав називати її чоловіка татом. До цього красуня не знайомила дитину з іншими своїми залицяльниками, тому що не була впевнена, що у них буде майбутнє. Переможниця “Холостяк“ Марина Кіщук після весілля з програмістом переїжджає до США

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На другий день після весілля Матвій підійшов до Олега і сказав: а тепер я можу називати тебе татом? Ясна річ, що ми не очікували такого питання. Зараз ми до цього звикаємо. Головне, що Матвій щасливий і слухає Олега", - зазначила Марина Кіщук.

Нагадаємо, за серце Злати Огневич на шоу "Холостячка-2" побореться учасник з небезпечною професією.