Переможниця шоу “Холостяк-10“ Даша Ульянова знову самотня

«Холостяк» Максим Михайлюк і Даша Ульянова не змогли побудувати свою любов, розлучившись незабаром після закінчення проєкту. Через деякий час дівчина почала стосунки з чоловіком на 20 років старшим за неї. Але і цей роман не увінчався успіхом, оскільки красуня повідомила шанувальникам, що її серце знову вільне.

Переможниця шоу “Холостяк-10“ Даша Ульянова знову самотня - today.ua

У Інстаграм-сторіз переможниця 10 сезону шоу «Холостяк» ініціювала відповіді на запитання шанувальників.

23-річна дівчина ретельно приховує своє особисте життя і ніколи не публікувала фотографії зі своїм попереднім коханим. За інформацією, незабаром після розставання з «Холостяком», Ульянова закрутила відносини з дорослим чоловіком, який років на 20 був старшим за неї. Їх роман почався в червні 2020 року.

Невідомо, як довго Даша була у відносинах, але, за її словами, на сьогоднішній час її серце абсолютно вільне. Переможниця шоу “Холостяк-10“ Даша Ульянова знову самотня З Михайлюком дівчина розлучилася всього через три тижні після закінчення шоу, дізнавшись, що «Холостяк» спав з однією з учасниць під час зйомок.

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова чекають на дитину. Закохані - одні з небагатьох пар, яким вдалося побудувати міцні відносини після завершення проєкту.