Втеча через балкон та розламані валізи: Камалія розповіла про неприємний відпочинок у Лапландії

Після снігової відпустки у Буковелі найбагатша співачка України Камалія вирішила поїхати з сім'єю до казки. На новорічні канікули виконавиця звозила своїх дочок-близнючок до будинку Санти – до Лапландії, але відпустка видалася не на 100 відсотків приємною.

Втеча через балкон та розламані валізи: Камалія розповіла про неприємний відпочинок у Лапландії - today.ua

Все починалося чудово: зіркова сім'я насолодилася засніженим містечком у Фінляндії, прокотилася на лижах та сноубордах, прогулялася лісом, а також отримала масу позитивних емоцій після зустрічі зі справжніми оленями.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Однак наприкінці відпочинку на Камалію чекало кілька пригод. Вранці, коли за сім'єю вже приїхало таксі, співачка просто не змогла відчинити двері свого номера – її заблокувало. Благо їх розмістили на першому поверсі, і вони змогли залишити готель через балкон, інакше запізнилися б на рейс.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Нас явно Лапландія відпускати не хотіла! Довелося залишати апартаменти через балкон, тому що нікому не могли додзвонитися", - розповіла Камалія.

Але й на цьому лихо не закінчилося. Приїхавши додому, виконавиця виявила, що лише дві з семи валіз уціліли після перельоту. В інших же були відірвані коліщата чи ручки, а також подряпане та продірявлене покриття, зламані замки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Ну як же без ложки дьогтю в бочці меду?! Спасибі велике авіакомпанії за "дбайливе" ставлення до речей ваших пасажирів! З 7-ми валіз, тільки 2-а цілих!" – нарікала Камалія.

Нагадаємо, Камалія похвалилася інтер'єром свого розкішного будинку-палацу: "У домі тигриці".