Чому потрібно обов'язково виймати зарядний пристрій від смартфону з розетки

Автор: Леся Ловіцька

Багато власників смартфонів звикли залишати зарядку у розетці. А дарма. Краще вийняти адаптер, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Чому потрібно обов'язково виймати зарядний пристрій від смартфону з розетки - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пристрої, підключені до електроживлення та безтурботно залишені без нагляду – пряме порушення правил пожежної безпеки. Зауважте, що зарядку слід відключати від мережі, навіть якщо адаптер не гріється. Три причини зробити легкий рух рукою та вимкнути електроживлення.

  1. Дешеві кабелі найчастіше створені із неякісних матеріалів. Не можна виключити ризик короткого замикання під час стрибка напруги, наприклад, при ударі блискавки. Пожежники нагадують, що це найпоширеніша причина загорянь у квартирах та приватних будинках.Чому потрібно обов'язково виймати зарядний пристрій від смартфону з розетки
  2. Домашні тварини можуть виявити непотрібний інтерес до кабелю і просто перегризти його. Позбавте улюблених улюбленців подібної спокуси.
  3. Банальна економія. Даремно думаєте, що залишений у розетці адаптер не споживає енергію. Тому бережемо гроші у складний воєнний період та відключаємо електроприлади, якими не користуємося.

Нагадаємо, раніше ми назвали корисну функцію, яка доступна на всіх смартфонах. Як можна прискорити зарядження пристрою, можна дізнатися тут.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків