Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо

У період справжньої жари просто не врятуватися без сонцезахисного крему і головного убору. Серед найбільш трендових цього літа можна виділити солом'яні капелюшки, хустки, кепки та панамки. Пропонуємо вам дізнатися, як найкраще укласти волосся, щоб воно стильно виглядало під головним убором.

Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо - today.ua

Зачіски під капелюх, кепку, хустку та панаму – сім стильних укладок на літо

Солом'яний капелюх з кісками або хвостиками Жасмін

Дві класичні кіски чудово підійдуть під солом'яний капелюшок. Розділіть волосся на проділ посеред голови і заплетіть дві низькі кіски.Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо Щоб зробити хвостики в стилі Жасмін, розділіть волосся на проділ посеред голови, заплетіть два низькі хвости, і на кожному з них заплетіть ще кілька хвостиків, випускаючи трохи пасма, щоб надати їм пишноти.

Хустка та пляжні хвилі

Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо Надайте волоссю природної хвилястості, ніби його уклав сам вітер. Така зачіска буде вигідно виглядати з хусткою, пов'язаною як бандана. Обирайте аксесуар або в тон вбранню, або зробіть його яскравою деталлю образу.

Низький пучок під кепку та кіски

Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо Надягніть кепку і зберіть волосся, щоб розуміти, на якому рівні зробити пучок, щоб він не заважав. Пучок можна зробити ідеально гладким, а можна недбалим та розпатланим. Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо Класичні кіски під кепку теж виглядатимуть дуже гарно. Або ж із передніх пасм можна зробити кілька тонких кісок у стилі 90-х.

Панама з хвостиками та кісками

Під капелюх, кепку, хустку та панаму: сім стильних зачісок на літо Два грайливих хвостика або дві кіски – чудові зачіски для панами на літній сезон.

Нагадаємо, стилісти назвали три зачіски для брудного волосся. Як врятувати ситуацію, якщо ніколи вимити голову.