Підживлення для півонії навесні: рецепт добрива, яке викличе пишне та тривале цвітіння

Автор: Шевченко Лилия

Кущі півонів можуть стати головними прикрасами весняної клумби, якщо вчасно правильно підгодувати рослини. Добрива необхідно вносити тричі за сезон, щоб півонії порадували рясним цвітінням та гарними квітами.

Підживлення для півонії навесні: рецепт добрива, яке викличе пишне та тривале цвітіння - today.ua

Підгодовувати півонії потрібно тричі за сезон. Перший раз добрива вносять ранньою весною, коли розтанув сніговий покрив. Розсипте навколо кущів півонії по 10-15 г азотно-калійних добрив. Завдяки тому, що тала вода розчинятиме підживлення, всі корисні речовини проникнути в ґрунт на достатню для рослин глибину.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли на півонії з'являться перші бутони, щоб збільшити їх кількість та покращити якість квітів, необхідно вдруге підгодувати рослини сумішшю з 10 г азоту, 15 г калію та 20 г фосфору. Підживлення для півонії навесні: рецепт добрива, яке викличе пишне та тривале цвітіння Через два тижні після другого етапу внесення добрив необхідно ще раз внести підживлення. Це потрібно для того, щоб закласти хорошу основу для майбутнього цвітіння. Перед поливом внесіть у ґрунт навколо кущів суміш із 20 г фосфору та 15 г калію.

Дізнайтеся також, як підгодувати полуницю, щоб зібрати добрі врожаї ягід. Правила внесення добрив, терміни та рецепти розчинів, які продовжать період плодоношення та покращать якість ягід полуниці.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“